Wouw, 20 weken op me eetpatroon aan het letten (oftewel lijnen :) ) en onderhand 19,3 kg lichter. Wat een heerlijk gevoel. Nog 4 weekjes en dan ben ik tevreden. M'n BMI is nu ook weer gezond. Net onder de 25. Dus daarom nog 4 weekjes en dan ben ik klaar. Dan is deel 1 klaar. Het makkelijkste deel. Dan komt deel 2. Dit gewicht behouden. Maar ik ga ervoor en heb echt het gevoel dat ik dit ga volhouden. Heerlijk om trots en blij met mezelf te zijn.
Vandaag zit ik veel met m'n gedachte bij Charlotte. M'n tranen zitten achter m'n ogen. En als ik dan naar onze mooie Isabel kijk besef ik me wat een prachtig wonder ze is!! Wat is moederliefde toch een heerlijk gevoel. Ik hou echt met heel mijn hart van mijn twee meisjes.
wauw meid dat heb je goed gedaan. ik kan het maar niet volhouden en blijf maar schommelen maar ben toch al 9 kilo kwijt. moeilijk he ik denk de laatste dagen ook veel aan men mooie prinsje en aan hoe hij er nu uit gezien zou hebben wat hij zou kunnen. over drie maanden zou hij een jaar worden. zit er zo enorm tegen op.
reacties (0)